درب اتوماتیک خروج اضطراری

 

درب اتوماتیک خروج اضطراری, پهنای دهانه به صورت صد در صد باز شو برای استفاده قرار میگیرد. درب اتوماتیک خروج اضطراری از نظر کارکرد بسیار شبیه درب اتوماتیک کشویی است و هنگام اضطرار حتی میشود به صورت لولایی درب را باز کرد.

درب اتوماتیک خروج اضطراری ترکیبی از درب اتوماتیک تمام شیشه ای و درب اتوماتیک کشویی می باشد, عملکرد درب اتوماتیک خروج اضطراری به صورت معمول به صورت درب اتوماتیک کشویی باز و بسته می شود و تنها تفاوت آن این است که هنگام اضطرار افراد می توانند لنگه های درب اتوماتیک را به صورت دستی به حالت درب اتوماتیک لولایی باز کنند و جهت خروج اضطراری با  زدن به لنگه درب همه ی لت ها باز می شوند و موازی همدیگر می ایستند.

با این طرز کار بیشترین محیط برای عابرین در دسترس است.

درب اتوماتیک خروج اضطراری به خصوص در بیمارستان ها بری ورود سریع برانکارد به داخل ساختمان و یا خروج آن و همچنین مجتمع های مسکونی که افراد زیادی در آنجا ساکن هستند هنگام وقوع حوادث پیش بینی نشده ای مانند زلزله و آتش سوزی و دیگر موارد اضطراری بسیار پرکاربرد هستند.

در ساختمان های به روز حتما معابری برای فرار و نجات( خروج اضطراری ) قرار می دهند البته درب اتوماتیک خروج اضطراری نقش مهی را ایفا می کنند

درب اتوماتیک خروج اضطراری در شرایط معمولی هیچ وقت قفل نیستند اما درب اتوماتیک ضد حریق را شما می توانید به آسانی با زدن یک دکمه فورا باز کنید.

شرکت آسیا در پویش متخصص درب اتوماتیک و ارائه دهنده بهترین متد های الکتیریکی و مکانیکی همراه با متخصصین زبردست برای شما خواستار بهترین هاست و آمادگی کامل را در به اجرا درآوردن پروژه های شما چه در زمان ساخت ساختمان و چه پس اتمام آن برای شما مشتریان عزیز دارا می باشد.

شما می توانید از درب اتوماتیک در سالن های اجرا (سینما, تئاتر, کنسرت )و تمامی اماکن پر رفت آمد بهره ببرید که همزمان درب اتوماتیک نیز می تواند از ورود افرادی که صلاحیت ورود را ندارند جلوگیری نمایید. که با وجود این مزیت استفاده از درب اتوماتیک خروج اضطراری حتی در طلا فروشی ها بسیار کار عاقلانه ای می باشد.

عرض محل عبور از تا ۲۵۰۰ میلی متر

عملکرد های دیگر درب اتوماتیک خروج اضطراری:

  • درب ایمن: درب اتوماتیک محافظتی
  • درب گریز: درب امن
    درب اتوماتیک خروج اضطراری با حرارت و برودت مقابه می کنند
  • دارای بستی فوق العاده با آلمینیومی سخت که با یک ترکیب خاص ارائه می شود
  • گاهی اوقات افراد با توجه به نیاز ساختمان, اداره جات و یا حتی مغازه ها درب اتوماتیک خروج اضطراری را قفل می کنند که بیشترین حفاظت را دربرابر هرگونه خلافی دارد اما هنگام اضطرار دستگیره تعبیه شده برای باز کردن درب اتوماتیک سریعا عمل می کند.