صنعت درب اتوماتیک در جهان دارای سابقه طولانی می باشد . این صنعت از کشورهای پیشرفته و اروپایی به سایر نقاط جهان گسترش یافته است . شرکت آسیا دُر پویش با تکیه بر توانایی ، مطالعات و بررسی های مختلف ، بهره گیری از تجربیات و شناخت کافی از صنعت درب اتوماتیک اقدام  به ارائه محصولات خود نموده است که در نوع خود جزء بهترین و با کیفیت ترین و شناخته شده ترین اتوماسیون درب اتوماتیک می باشد.

استفاده روز افزون از درب اتوماتیک به دلیل مزایا و قابلیت های فراوان در صنعت و ساختمان به نحو چشمگیری گسترش یافته است.                                                                                                                                                    این درب ها بر خلاف درب های قدیمی علاوه بر توازون مناسب قیمت ، کیفیت و کارایی بسیار بالا و عمل کرد راحت و روان ،  می توانند در صرفه جویی مصرف انرژی، تامین آسایش و امنیت کار بران خود نقش بسزایی ایفا کنند.

بر خورداری از تکنولوژی پیشرفته، دارا بودن معتبر ترین استانداردهای بین المللی به همراه گارانتی و خدمات پس از فروش این محصولات متضمن کیفیت بالای آنها است.

شرکت آسیا دُر پویش مجموعه کاملی از محصولات و برندهای معروف و با کیفیت اروپایی و آسیایی را در اختیار دارد. که این مجموعه شامل تمامی مدل های دربهای اتوماتیک نظیر :

  • Sliding Doors ( درب اتوماتیک کشویی )
  • Telescopic Doors ( درب اتوماتیک تلسکوپی )
  • Curve Doors ( درب اتوماتیک منحنی شکل )
  • Swing Doors ( درب اتوماتیک لولایی )
  • Folding Doors ( درب اتوماتیک تاشو )
  • Revolving Doors ( درب اتوماتیک گردان )
  • Angular Doors ( درب اتوماتیک مثلثی )

درب اتوماتیک بیمارستانی ، کرکره اتوماتیک و انواع درب پارکینگی و راه بند ، دیوار متحرک شیشه ای و دوربین مدار بسته ، ریموت و رسیور بلوتوثی (  Blue key ) ، گیت تردد ، کارت خوان ، اثر انگشت ، پا دری آلومینیومی می باشد.

امید است با تلاش بی وقفه این مجموعه باعث رشد و شکوفایی گوشه ای از صنعت پویای کشور عزیزمان ایران باشیم.

با عنایت پروردگار متعال و بکار گیری از بهترین و مجرب ترین پرسنل ، آماده ارائه هرگونه خدمات و رفع نیاز شما مشتریان گرامی می باشد.

لطفاٌ در خصوص دریافت اطلاعات کامل راجع به هر یک از محصولات با شرکت درب اتوماتیک آسیا دُر پویش تماس حاصل فرمائید.